Nowe Podkarpacie

Reklama

Ruszyła promocyjna wyprzedaż rocznika w salonie FIAT-a

Email
Hitem ostatnich miesięcy jest FIAT TIPO w wersji sedan, hatchback i SW kombi oraz FIAT 500L i 500L Cross. Promocja „wyprzedaży rocznika” obejmuje całą gamę modeli będących obecnie w sprzedaży krośnieńskiego salonu

Auto-Service Fiat Dealer przy ul. Podkarpackiej 11a w Krośnie od ponad 35 lat funkcjonuje na regionalnym rynku motoryzacyjnym. Na Klientów salonu samochodowego codziennie czeka kadra wyszkolonych pracowników z wieloletnim doświadczeniem branżowym, popartym szkoleniami i certyfikatami oraz wiele promocji i atrakcyjnych rabatów. Salon oferuje kompleksową obsługę w zakresie sprzedaży nowych samochodów osobowych i dostawczych, odkupu i sprzedaży samochodów używanych, pośrednictwa w sprzedaży, ubezpieczeniu i kredytach samochodowych oraz wznowieniu polis. – Nowy model Fiata Tipo, który w wersji sedan zagościł w salonie w 2016 r., a od marca 2017 r. dostępny jest również w nadwoziu hatchback, SW kombi i S-Design to samochód o mocnym charakterze i dynamicznej osobowości, cieszący się dużym zainteresowaniem kierowców. Liczba wersji i opcji wyposażenia oraz przestronność wnętrza w kompaktowej formie zaspokaja potrzeby najbardziej wymagających Klientów. Poza tym od września br. wszystkie wersje Tipo są już dostępne z fabryczną instalacją LPG – mówi Janusz Tabisz, kierownik sprzedaży samochodów w krośnieńskim salonie Fiata.

FIAT TIPO

Tipo występuje w czterech wersjach wyposażenia – Pop, Easy, Lounge oraz S-Design. Nowa gama tego modelu oferuje trzy różne typy silników: benzynowy, Diesla i zasilany LPG. Do wyboru są również trzy pojemności skokowe – 1,3; 1,4 i 1,6 oraz moce od 95 KM do 120 KM. Gama Tipo jest dostępna z manualnymi skrzyniami biegów o pięciu lub sześciu przełożeniach. Silnik 1,6 MultiJet 120 KM może współpracować także z dwusprzęgłową skrzynią automatyczną DCT. Natomiast silnik 1,6 E-Torq dostępny jest z automatyczną 6-stopniową skrzynią biegów. – Według Instytutu Badań Rynku Motoryzacyjnego SAMAR Fiat Tipo jest bestsellerowym modelem i znów zajął pierwsze miejsce w rankingu najpopularniejszych samochodów nabywanych w naszym kraju przez osoby prywatne. Natomiast według innych rankingów, tylko we wrześniu br. Polacy zarejestrowali łącznie aż 501 egzemplarzy Fiata Tipo, co dało modelowi zaszczytne pierwsze miejsce na podium – podkreśla kierownik sprzedaży w salonie Fiata.

FIAT 500L

Atrakcją w ofercie Fiata są również zmiany wprowadzone w modelach 500L i 500L Cross. Samochód otrzymał lepszy design, wzbogacono jego gamę o nowoczesną kolorystykę oraz uzupełniono i rozszerzono dostępne opcje. Nowy Fiat 500L został wykonany z myślą o zaspokojeniu potrzeb różnych Klientów, jak i ich rodzin. Model posiada właściwości samochodu miejskiego, który jednocześnie zapewnia ogromną frajdę z jazdy. – Nowy Fiat 500L to przestrzeń i bezpieczeństwo dla całej  rodziny. Kompaktowy i stylowy minivan wyposażony jest w sześć poduszek powietrznych, klimatyzację i radio, zapewniając wszystkim pasażerom komfort podróży – mówi Janusz Tabisz. Fiat 500L Cross to idealna propozycja dla rodzin kochających przygody. Samochód ten ma charakter auta terenowego. System Traction+ pozwala zjechać z drogi asfaltowej na najbardziej zaśnieżone i śliskie ścieżki, a dzięki przełącznikowi trybu jazdy „mode selector” można porwać się na najbardziej dzikie tereny, o jakich śni się wielu kierowcom.

PROMOCYJNA WYPRZEDAŻ ROCZNIKA

Jak co roku w IV kwartale salon Fiata w Krośnie przygotował ofertę wyprzedażową rocznika. Obejmuje ona całą gamę modeli, które obecnie dealer posiada w sprzedaży, od najmniejszego gabarytami, ale cieszącego się dużym zainteresowaniem kobiet Fiata 500, poprzez modele – Panda, Punto, Qubo, 500L, 500X, 500X Cross (także z napędem 4x4), Tipo (sedan, HB, SW, S-Design), Doblo. Ceny wyprzedażowe niektórych modeli to: Panda od 34.600 zł, Punto od 39.900 zł, Qubo od 44.900 zł, 500L od 51.900 zł, Tipo od 43.900 zł, 500X od 57.900 zł, Doblo od 57.300 zł. – Zakup samochodu, to dzisiaj cały proces realizowany przez obsługę. To dodatkowo oferta sprzedaży ubezpieczenia, dodatkowej gwarancji, pakietów serwisowych, finansowania zakupu oraz późniejszej obsługi serwisowej, realizowanej przez serwis mechaniczno-blacharski – podkreśla kierownik sprzedaży samochodów w salonie Fiata.

KOMPLEKSOWA OBSŁUGA

W ramach działalności Salon Fiata w Krośnie oferuje swoim Klientom obsługę ubezpieczeniową polis komunikacyjnych w PZU, Benefia, Hestia, w tym wznowienia polis na kolejne okresy oraz możliwość ubezpieczeń samochodów innych marek. W ofercie salonu jest także sprzedaż samochodów używanych, które przyjmowane są w rozliczeniu przy zakupie nowego, jak również tych odsprzedawanych przez Klientów. Prowadzona jest również sprzedaż oryginalnych akcesoriów oraz dodatkowego wyposażenia, tj. haków holowniczych, ogumienia zimowego, alarmów, czujników parkowania, bagażników, box-ów dachowych. W ramach obsługi zakupu samochodu salon proponuje kilka możliwości finansowania dla klienta indywidualnego oraz osób prowadzących działalność gospodarczą i fi rm. W strukturach FCA Group SA działają spółki finansowe – FCA Bank Polska i FCA Leasing Polska sp. z o.o., których produkty salon wykorzystuje do sfinansowania zakupu dobierając dla Klienta odpowiedni produkt. Oferta kredytu uwzględnia m.in. możliwość sfinansowania nowych i używanych samochodów osobowych i dostawczych wszystkich marek dostępnych w sieci sprzedaży FCA Poland, elastyczny okres kredytu od 6 do 96 miesięcy, atrakcyjne oprocentowanie kredytów, liczne promocje kredytowe, szybka decyzja i minimum formalności, brak wymogu przedstawienia dokumentów rejestrowych i zaświadczeń z ZUS i US.

Oferta leasingu dotyczy głównie nowych i używanych samochodów produkowanych przez Grupę FCA i dostępnych w salonach sprzedaży FCA Poland. Dzięki elastyczności rozwiązań finansowych, każda mała i średnia fi rma lub indywidualne działalności gospodarcze mogą dokonać wyboru pojazdu i sposobu finansowania odpowiadającego najwyższym standardom. FCA Leasing oferuje korzystne warunki leasingu bazujące na niskim całkowitym koszcie oraz proponuje program dostosowany do indywidualnych potrzeb klientów, np. niskie miesięczna raty, elastyczna wartość wykupu, a także  elastyczność spłat. Tak „krojone na miarę” produkty finansowe są idealnym rozwiązaniem dla tych, którzy chcą w pełni skorzystać z zakupionego samochodu, mając pod ścisłą kontrolą swoje finanse. W ostatnim czasie Fiat wprowadził do swojej oferty nowy i zdobywający coraz większe zainteresowanie produkt pn. „Fiat Abonament”. Jest to nowoczesne rozwiązanie dla osób rozważających użytkowanie nowego samochodu. Finansowanie ma formę stałego miesięcznego czynszu. W zamian Klient otrzymuje fabrycznie nowego Fiata na 11 lub 23 miesiące – w zależności od opcji umowy. – To oferta w ramach której Klient może korzystać z samochodu płacąc miesięczną ratę, która uwzględnia koszty serwisowania, ubezpieczenia, opon zimowych, przez określony w umowie czas, a następnie zwrócić samochód i znowu wybrać nowy – wyjaśnia kierownik sprzedaży. Klient – firmowy lub indywidualny – ponosi tylko podstawowe koszty związane z eksploatacją samochodu, tj. paliwo, płyn do spryskiwacz, itp.

AUTO-SERVICE FIAT DEALER

Krosno, ul. Podkarpacka 11a

tel. 13 43 683 75, fax. 13 43 686 07

Salon sprzedaży samochodów – tel. 13 43 684 29

Samochody używane – tel. 13 43 684 29

Serwis – tel. 13 43 68171

Części zamienne – magazyn – tel. 13 43 682 72

Martwi cię coś, lub denerwuje? Napisz do Nas!

Pseudonim
Email:
Temat
Wiadomość

Ogłoszenia ostatnio dodane

All rights reserved: Nowe Podkarpacie Designed by: KAJUS